Bērnu žūrijas noslēguma pasākums
Skatuves runas konkurss
Vecāku vakars "Vecāki var!"
 Bibliotekārā stunda 4. un 5. klasei par Ē. Kestneru. Danas Eglītes foto
Slidošanas sacensību "Ledus gladiatori 2018./2019." 6. klases divīzija ar iegūto 3. vietu. Ingas Mednes foto
Vairāk attēlu no sacensībām
Vecvecāku rīts pirmsskolā. (05.03.2019.)
Žetonvakars. Noras Kārkliņas foto
Dzimtās valodas dienas pasākums Latvijas Leļļu teātrī 21. februārī
Vairāk attēlu no pasākuma
9. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Čempionāts sporta dejās. Šo sacensību ietvaros notika sacensības iesācēju grupām - arī pirmsskolas vecuma bērniem. Sacensībās piedalījās pirmsskolas grupas ''Bitītes'' bērni - Demians Rubenis, Monta Mazure, Marita Buile, Elvis Melderis, Alise Nilvaka, Klāvs Maksimovs (fotogrāfijā no kreisās puses).
1. un 2. klases tikšanās ar Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecāko speciālisti Vidzemes reģionā Sandru Vējiņu (01.02.2019.)
Pirmsskolas grupu tikšanās ar Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecāko speciālisti Vidzemes reģionā Sandru Vējiņu (01.02.2019.)
Internāta Ziemassvētku pasākums. Izrāde "Priecīgus Ziemassvētkus Runci Punci!"
12. klase rūķojas Naukšēnu Cilvēkmuzejā
Ziemassvētku uzvedums "Sudraba slidas"
Ziemassvētku pasākums pirmsskolas grupās "Bitītes" un "Mārītes" (21.12.2018.)
Grupas "Bitītes" ciemošanās pie rūķiem muzejā (17.12.2018.)
Vidzemes 8. Patriotiskās dzejas festivāls Salacgrīvā. Festivālā piedalījās konkursa laureāte Zane Lezdiņa, dalībniece Vaira Pugačova un bibliotekāre Inga Medne.
Iededzam otro Adventes sveci kopā ar 5. klases skolnieci Loretu Bērziņu un pūtēju orķestra dalībniekiem
Pirmā Advente - sveci aizdedz 4. klases skolnieks Nils Devils Freimanis
Latvijas simtgades koncerts Naukšēnu kultūras namā un skolas izgaismošana. Noras Kārkliņas foto
Folkloras stunda 5., 6. kl. kopā ar kapelas "Rūvenas aure" dalībnieci Lindu Dimitri